Akdemir, Bayramı Kutladı

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Zonguldak Halkı’nın Kurban Bayramı’nı kutladı.Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Tüm İslam Âlemi’nin ve Zonguldak halkının Kurban Bayramı’nı kutlayarak, açıklama yaptı. Belediye...

Akdemir, Bayramı Kutladı
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Zonguldak Halkı’nın Kurban Bayramı’nı kutladı.

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Tüm İslam Âlemi’nin ve Zonguldak halkının Kurban Bayramı’nı kutlayarak, açıklama yaptı. Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Kurban Bayramı’nın Türk Milleti ve tüm insanlık için huzur, mutluluk ve barış getirmesini dileyerek açıklamasında şu görüşlerine yer verdi:

“Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günler olup, yardımlaşmayı, örf ve adetlerimizi canlı tutmayı ve insanları ortak duygularda buluşturan sayılı günlerdir. Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini, sayılı bayram günleriyle sınırlı tutmayarak, yaşamımızın her evresinde ve tüm ilişkilerimizde anımsamalı bunu bir yaşam biçimi haline getirmeliyiz. Birlik ve beraberliğe, yardımlaşma ve dayanışmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde, yüzyıllardır bizleri birbirimize bağlayan manevi unsurlardan biri olan Kurban Bayramının ülkemize birlik, beraberlik, sevgi, barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diler, tüm Zonguldak halkının bu mübarek bayramını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER