Vanlı Sultanlar Hız Kesmedi

Türkiye Hentbol Federasyonu 2013-2014 sezonu Bayanlar Hentbol 1. Lig’inde mücadele eden temsilcimiz Van Gençlik Spor Bayan Hentbol takımı, deplasmanda karşılaştığı Kastamonu Ayyıldız Gençlik Spor Kulübü’nü kendi evinde 19-25 yenmeyi başardı.Türkiye...

Vanlı Sultanlar Hız Kesmedi
Türkiye Hentbol Federasyonu 2013-2014 sezonu Bayanlar Hentbol 1. Lig’inde mücadele eden temsilcimiz Van Gençlik Spor Bayan Hentbol takımı, deplasmanda karşılaştığı Kastamonu Ayyıldız Gençlik Spor Kulübü’nü kendi evinde 19-25 yenmeyi başardı.

Türkiye Hentbol Federasyonu 2013-2014 sezonu Bayanlar Hentbol 1. Lig’inde mücadele eden temsilcimiz Vanlı sultanlar olarak bilinen Van Gençlik Spor Bayan Hentbol takımı deplasmanda oynadığı zorlu Kastamonu karşılaşmasını da 19-25 yenerek liderliğini devam ettirdi. Van Gençlik Spor Kulübü yöneticileri ve oyuncuları, yetkililere seslenerek maddi ve manevi yardım talebinde bulundular. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Abdurahman Gün, “Bizler 2 aydır 1. Lig’de canla başla mücadele ederek Van’ımızı en iyi bir şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Biz bu 2 ay içerisinde maddi olarak elimizden geleni yapmaya çalıştık ve şuan ligimizde istenilen yerde lider olarak mücadele ediyoruz. Antrenörümüz ve yöneticilerimiz ellerinden gelen her şeyi yaparak en iyi kadroyu oluşturdu. Şu an Türkiye’nin en iyi kadrosuna sahibiz fakat bunlar da maddiyata dayanıyor. Bizim isteğimiz Vanlı iş adamlarının ve sayın valimizin bu sorunumuza el atmalarıdır. Sonuçta bizler Van için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Fakat sesimizi bir türlü duyuramıyoruz, yada duymak istemiyorlar. Şu ana kadar namağlup olarak yolumuza devam ediyoruz. Böyle giderse bizler bu yoldan dönmek zorunda kalacağız ve yine kaybeden Van olacak. Yetkililerin desteklerini esirgememelerini önemle rica ederek katkıları bulunan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48