Sp Çatak İlçesi 4. Olağan Kongresi Yapıldı

Saadet Partisi Çatak ilçesi 4. Olağan Kongresi yapıldı.Kongrede konuşan SP Van İl Başkanı Özay İlhan, kongrenin Çataklılara ve ülkemize hayırlı olmasını dileyerek, “Memleketin her yerinde olduğu gibi Çatak'ta da Milli Görüş'e özlem...

Sp Çatak İlçesi 4. Olağan Kongresi Yapıldı
Saadet Partisi Çatak ilçesi 4. Olağan Kongresi yapıldı.

Kongrede konuşan SP Van İl Başkanı Özay İlhan, kongrenin Çataklılara ve ülkemize hayırlı olmasını dileyerek, “Memleketin her yerinde olduğu gibi Çatak'ta da Milli Görüş'e özlem olduğunu bu kongreyle bir kez daha görmüş olduk. İl başkanlığı görevine geldiğim günden bu yana 7-8 kez Çatak ilçesine geldim. İlçe merkezi ve bazı köyleri ziyaret ettim. Görüştüğüm herkesten Milli Görüş ve Sayın Prof. Dr. Necmettin Erbakan hakkında olumlu şeyler duydum. Çatak'ta güzel hizmetler yapacak ve her mahalleye, her köye eşit olacak bir kimsenin belediye başkanı olmasını istediler, yani kısaca Milli Görüş belediyeciliğini yapacak birini belediye başkanı olarak görmek istiyorlar. Bu kongreyle oluşturulacak olan yeni teşkilatımız inşallah Çatak'ta 30 Mart akşamı belediye başkanını belirleyecek ve Çatak halkının Milli Görüş hizmetiyle tanışmasına vesile olacaktır” dedi.

Saadet Partisi Çatak İlçe Başkanı Yüksel Selçuk ise, Çatak için çalışacaklarını ve bundan sonraki ilk hedeflerinin de Çatak'ta belediye başkanlığını kazanmak olduğunu söyledi. Bu yolda da Allah rızası için herkese gideceklerini ve Çatak'ta çalmadık kapı bırakmayacaklarını ifade eden Selçuk, tek listeyle girdiği seçimde başkan olarak seçildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48