Uşak’ta Dünya Ruh Sağlığı Günü Etkinlikleri

Dünya Ruh Sağlığı Günü, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) binasında psikiyatri hekimleri, TRSM eğitimcileri, personeller ve misafirlerin katılımıyla coşkulu ve eğlenceli bir şekilde kutlanıldı.Dünya Ruh Sağlığı Günü,Toplum Ruh...

Uşak’ta Dünya Ruh Sağlığı Günü Etkinlikleri
Dünya Ruh Sağlığı Günü, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) binasında psikiyatri hekimleri, TRSM eğitimcileri, personeller ve misafirlerin katılımıyla coşkulu ve eğlenceli bir şekilde kutlanıldı.

Dünya Ruh Sağlığı Günü,Toplum Ruh Sağlığı Merkezi binasında psikiyatri hekimleri, TRSM eğitimcileri, personeller ve misafirleri, Uşak İli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Yalçın Atlı, Uşak Halk Sağlığı Müdür Yardımcısı Betül İlbey, Uşak Devlet Hastanesi Yöneticisi Mutlu Vurkun, Halk Sağlığı ve Hastane idareci ve personellerinin katılımıyla gerçekleşen program coşkulu ve eğlenceli bir şekilde kutlanıldı.

Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Yalçın Atlı, Uşak Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Nazife Traş ve tıbbi hizmetler birimi personelleriyle psikiyatri polikliniğini, sonrasında da psikiyatri servisini ve personellerini ziyaret etti. Uz. Dr. Yalçın Atlı, birkaç ay içinde psikiyatri binasını hastaların memnuniyetini artırıcı daha rahat ve konforlu bir şekle dönüştürmek için hastane yönetimiyle birlikte çalıştıklarını söyledi. Daha sonra TRSM’ye geçerek, hastalara sunulan hizmetin oldukça samimi ve sahiplenilmiş bir şekilde verilmesini sağlayan özverili yönetime, TRSM ekibine ve bu etkinlikte emeği geçenlere katkılarından dolayı teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER