Mhp’de Aday Adaylarının Başvurusu Devam Ediyor

MHP Uşak İl Teşkiatı'nda Utku Demiröz, Alpay Özgür ve Muhterem Erol’dan sonra avukat Ali Kurt da Uşak Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.Parti il binasında yapılan aday tanıtım toplantısında konuşan Ali Kurt; “Bu...

Mhp’de Aday Adaylarının Başvurusu Devam Ediyor
MHP Uşak İl Teşkiatı'nda Utku Demiröz, Alpay Özgür ve Muhterem Erol’dan sonra avukat Ali Kurt da Uşak Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Parti il binasında yapılan aday tanıtım toplantısında konuşan Ali Kurt; “Bu gün burada MHP'den Uşak Belediye Başkanlığı aday adaylığımı sizlerle paylaşmak üzere karşınızdayım. 1999 yılından beri Uşak'ta serbest Avukatlık yapmaktayım. Bu güne kadar mensubu olmaktan gurur duyduğum MHP'nin değişik kademelerinde görevlerde bulundum. 1999 yılından 2004 yılına kadar İl yönetiminde görev yaptım. 2004-2009 yılları arasında MHP Uşak Belediye Meclis Üyesi olarak görev yaptım. İçersinde yaşadığımız şartlar ehline malumdur. Bu şartlarda Sayın Genel Başkanımızın ülkücü ve milliyetçi kadroların bir an önce ülke yönetiminin her kademesinde görev alması yönündeki tavsiyeleri ile ve Hz. Ömer Adaleti,Yunus şefkati ve kul hakkı korkusu ile yönetilen bir Uşak için, Şehrül Emin makamının ağırlığı ve sorumluluğunun bilinci ile yola çıktık. Diğer aday adayı arkadaşlarıma başarılar dileyerek, bu süreçte Ülkücüye yaraşır bir tavır sergileyeceğimi ve MHP adayı olan arkadaşlarım ile birlikte sonuna kadar, birilerinin kişisel çıkar ve ihtiraslarına alet edilmek istenilen üç hilalin başarısı için çalışacağımın bilinmesini isterim” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER