Şehit Çocuğuna 'kelepçeli' Nikah

21 yıl önce emniyet personelini taşıyan servisin silahlı saldırıya uğraması sonucu şehit olan polis memuru Hasan Öztürk’ün 28 yaşındaki oğlu Buğra Öztürk, Merve Öztürk ile hayatını birleştirdi. Düğünde gelin ve damada 'ömür...

Şehit Çocuğuna 'kelepçeli' Nikah
21 yıl önce emniyet personelini taşıyan servisin silahlı saldırıya uğraması sonucu şehit olan polis memuru Hasan Öztürk’ün 28 yaşındaki oğlu Buğra Öztürk, Merve Öztürk ile hayatını birleştirdi. Düğünde gelin ve damada 'ömür boyu ayrılmasınlar' diye kelepçe takıldı.

1992 yılında Antalya’da emniyet personelini taşıyan servise çapraz ateş açılması sonucu hayatını kaybeden Hasan Öztürk’ün oğlu Buğra Öztürk Merve Öztürk ile Konyaaltı Belediyesi Evlendirme Dairesi’nde kıyılan nikâhla hayatını birleştirdi. Nikaha Hasan Öztürk’ün yakınları, Antalya Emniyet Müdür Yardımcısı Ramazan Ahmet Taşır ve çok sayıda emniyet mensubu katıldı. Olayın yaşandığı günden bu yana Öztürk ailesini yalnız bırakmadığını belirten Antalya Emniyet Müdür Yardımcısı Ramazan Ahmet Taşır, Buğra ve Merve Öztürk çiftinin nikah şahitliğini de yaptı.

Kıyılan nikahın ardından gelin ve damada bir ömür birlikte yaşamaları ve hiç ayrılmamaları polis memurları tarafından kelepçe takıldı. Takılan kelepçeyle bir an şaşkınlık yaşayan Öztürk çifti, ellerinde ki kelepçelerle fotoğraf çektirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER