Gürcün: "esnafımızın Yüzde Doksanının Elini Sıktık"

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy Belediye Başkan Aday Adayı M. Zeki Gürcün, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Gürcün, ağlı Tohumlar Kooperatif Müdürü Turgay Çolak'a ziyaret gerçekleştirdi.Ziyaretten ötürü Cumhuriyet...

Gürcün:
Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy Belediye Başkan Aday Adayı M. Zeki Gürcün, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Gürcün, ağlı Tohumlar Kooperatif Müdürü Turgay Çolak'a ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyaretten ötürü Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Zeki Gürcün’e teşekkür eden Yağlı Tohumlar Kooperatif Müdürü Turgay Çolak, “ Kurumumuza gerçekleştirdiğiniz ziyaret bizleri fazlasıyla mutlu etti. Çalışmalarınızda başarılı olmanızı temenni ediyor, inşallah emeğinizin karşılığını alırsınız. Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy Belediye Başkan Aday adaylığı için yedi arkadaş yola çıktı. Bütün adaylar da aday gibi çalışmalarını sürdürmektedir. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kendilerini kabul eden Yağlı Tohumlar Kooperatif Müdürü Turgay Çolak'a teşekkür eden Gürcün, “Partimiz aday adaylık sürecini erken başlattı. Bu bizim başarılı bir yol haritası çizdiğimizin göstergesidir. Belirlenen yol haritasında aday olabilmek için halka ulaşmak ve kendimizi aday adayı olarak anlatabilmemiz gerekiyor” dedi

Gürcün," İl Genel Meclisi üyesi olarak Çerkezköy ve Tekirdağ’a beş yıldır hizmet veriyorum. 45 gündür sürdürdüğüm seçim çalışmalarında elimizden geldiğince insanlarımıza ulaşarak projelerimi anlatıyorum. Çerkezköy, Kızılpınar ve Veliköy’de bulunan esnafımızın yüzde 90’ının elini sıkmışımdır. Geçmişte yaptıklarımız gelecekte yapacaklarımızın teminatı olarak halkımız ile iç içe olmaya gayret gösteriyoruz” ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER