Dalgıç Çorlu Havaalanının İşlevselliğinin Arttırılması Toplantısına Katıldı

Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Özen ile beraber Çorlu Sanayi ve Ticaret Odasının Çorlu Silverside Otel’de düzenlediği ‘Çorlu Havaalanı'nın İşlevselliğinin Arttırılması’ konulu...

Dalgıç Çorlu Havaalanının İşlevselliğinin Arttırılması Toplantısına Katıldı
Tekirdağ Belediye Başkanı Op. Dr. Adem Dalgıç Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Özen ile beraber Çorlu Sanayi ve Ticaret Odasının Çorlu Silverside Otel’de düzenlediği ‘Çorlu Havaalanı'nın İşlevselliğinin Arttırılması’ konulu toplantıya katıldı. Dalgıç Çorlu Havaalanı'nın daha fazla kullanılması şehrimize hareketlilik getirir” dedi.

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Enis Sülün’ün ev sahipliği yaptığı toplantıya ayrıca Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, diğer oda ve borsa başkanları ile işadamları da iştirak etti.

Çorlu’dan Ankara’ya seferler düzenleyen Anadolu Jet firmasının bilgiler sunduğu toplantıda konuşan Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Enis Sülün “Çorlu Havaalanını Uluslararası Havaalanı yapmak hepimizin görevi olması gerekir” dedi.

Anadolu Jet’in uçuşlarının Tekirdağ için bir nimet olduğunu dile getiren Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya da “ Kara taşımacılığını azaltmak istiyoruz. Anadolu Jet’in Çorlu’daki uçuşlarına sahip çıkalım” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48