Urfalı Boksörler Şampiyonluk Yolunda

Türkiye Büyükler Boks Şampiyonası’na Şanlıurfalı boksörler iddialı hazırlanıyor.Bayburt’da 15-25 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Boks Şampiyonası’nda Şanlıurfalı Boksörler Milli takım Teknik Direktörü ve Kick...

Urfalı Boksörler Şampiyonluk Yolunda
Türkiye Büyükler Boks Şampiyonası’na Şanlıurfalı boksörler iddialı hazırlanıyor.

Bayburt’da 15-25 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye Boks Şampiyonası’nda Şanlıurfalı Boksörler Milli takım Teknik Direktörü ve Kick Boks Federasyonu Genel Koordinatörü Murat Akaltun tarafından eğitiliyor. Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun en büyük spor kompleksi olan Çağdaş Spor Kompleksi’nde hazırlanan boksörler burada azimli bir şekilde çalışıyor. Aralarında öğretmen, esnaf ve gençlerin olduğu sporcular Şanlıurfa Takımı olarak Bayburt’ta temsil edecek.

Burada çalışmalar hakkında bilgi veren Milli Takım Teknik Direktörü ve Kıck Boks Federasyonu Genel Koordinatörü Akaltun, “Yaklaşan Türkiye büyükler boks şampiyonamız var. Bizim tabii ki başarılı bir grafiğimiz var. Aynı zamanda Milli Takım antrenörüyüm. Şanlıurfa’nın boks alanında Türkiye’de belli bir yeri var. Geçmiş dönemlerde de Türkiye’de takım olarak yine şampiyonluklarımız var. Bu yılda yenilenme gençliğe altyapıya daha çok önem vererek yeni şampiyonlar çıkarma noktasında çok ciddi bir şekilde hazırlanmaktayız. Bayburt’ta yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’na sporcularımızı çok ciddi bir şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. Sporcularımızı en iyi şekilde hazırlamaya çalışıyoruz. Şanlıurfa Türkiye’nin gündeminde olan bir yer. Boks anlamında yine Şanlıurfa’yı çok iyi bir şekilde temsil ettik ve Urfa’mızı boksta en üst basamaklara çıkarmayı başardık. Yine inşallah bu çerçevede sporcularımızı hazırlıyoruz. Şuan Doğu ve Güneydoğunun en büyük spor kompleksi olan Çağdaş Spor kompleksinde hazırlıyoruz. İnşallah bu çalışmalar ile hedefimizi bulacağız” diye konuştu.

Öte yandan eğitimci olan ve Şanlıurfa’yı temsil edecek olan Emre Mutlu, “Öğretmenim ben bura da Şanlıurfa’yı Bayburt’ta en iyi şekilde temsil etmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız” şeklinde konuştu.

Ayrıca boksörlerden Ahmet Aksoy, “Şanlıurfa Boks Şampiyonası’nda kendini ey iyi şekilde gösterecek” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48