Mersin Büyükşehir Belediyesi, Fenerbahçe Ülker Maçının Hazırlıklarını Tamamladı

Beko Basketbol Ligi'nin ilk haftasında Fenerbahçe Ülker ile kendi evinde karşılaşacak olan Mersin Büyükşehir Belediyesi, maçın hazırlıklarını tamamladı.Mersin Büyükşehir Belediyesi Yönetimi, maçın bilet fiyatını 10 TL olarak belirledi....

Mersin Büyükşehir Belediyesi, Fenerbahçe Ülker Maçının Hazırlıklarını Tamamladı
Beko Basketbol Ligi'nin ilk haftasında Fenerbahçe Ülker ile kendi evinde karşılaşacak olan Mersin Büyükşehir Belediyesi, maçın hazırlıklarını tamamladı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yönetimi, maçın bilet fiyatını 10 TL olarak belirledi. Yarın oynanacak maçla ilgili açıklamalarda bulunan Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Genel Menajeri Suat Özdal, Fenerbahçe Ülker takımının gücünün ortada olduğunu ve maçın zor geçeceğini söyledi. Maçın son hazırlıklarını tamamladıklarını belirten Özdal, "Biz sahaya çıkıp maçın sonuna kadar mücadelemizi vereceğiz. İnşallah güzel bir sonuç alacağız. Maçın bilet fiyatını 10 TL olarak belirledik. Evimizde oynayacağımız ilk maçımızda taraftarımızın desteği bizim için önemli. Servet Tazegül Spor Salonu'nda oynayacağımız maça gelmek isteyenler için Edip Buran Spor Salonu ile Forum Mersin Alışveriş Merkezi'nden servis kaldıracağız. Bütün Mersinlileri maça bekliyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER