Kayseri Erciyesspor'dan 'hakem' Açıklaması

Kayseri Erciyesspor Kulüp Başkanı Ziya Eren, dünyanın en zor mesleklerden biri olduğuna inandıkları hakemlik müessesine saygı duyduklarını belirterek, "Hakem hataları neticesinde kaybedilen puanların, hakemlere verilen dinlendirme cezası ile...

Kayseri Erciyesspor'dan 'hakem' Açıklaması
Kayseri Erciyesspor Kulüp Başkanı Ziya Eren, dünyanın en zor mesleklerden biri olduğuna inandıkları hakemlik müessesine saygı duyduklarını belirterek, "Hakem hataları neticesinde kaybedilen puanların, hakemlere verilen dinlendirme cezası ile çözümlenemeyeceğini, telafi edilemeyeceğini ve de ilerleyen süreçte bir çok haksız ve olumsuz neticeler doğuracağını şimdiden belirtiriz" dedi.

Başkan Ziya Eren yaptığı açıklamada, "Günümüze gelindiğinde hataların azaltılabilmesi için altıya çıkartılan hakem sayısı, müsabakalarda sorumluluk kargaşası mı yaratıyor? Herkes suçu birbirine mi atıyor? Konunun yetkililer tarafından daha detaylı incelenmesini Kulüp olarak arzu ediyoruz. Hakem hataları neticesinde kaybedilen puanların, hakemlere verilen dinlendirme cezası ile çözümlenemeyeceğini, telafi edilemeyeceğini ve de ilerleyen süreçte bir çok haksız ve olumsuz neticeler doğuracağını şimdiden belirtiriz" ifadelerine yer verdi.

Ziya Eren, açıklamasını, "Kayseri Erciyesspor Kulübü olarak tek emelimiz ve arzumuzun; 'Emeğe Saygı' olduğunu bildirir, herkesi daha dikkatli davranmaya davet ederiz" şeklinde noktaladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48