İstanbul Büyükşehir Belediyespor Tatvan’da

Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur maçında Bitlis’in Tatvan ilçesinde Tatvan Gençlerbirliği Spor ile karşılaşacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Tatvan’a geldi.Yarın saat 13.00’da Tatvan Şehir Stadı'nda yapılacak olan Türkiye Kupası...

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Tatvan’da

Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur maçında Bitlis’in Tatvan ilçesinde Tatvan Gençlerbirliği Spor ile karşılaşacak olan İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Tatvan’a geldi.

Yarın saat 13.00’da Tatvan Şehir Stadı'nda yapılacak olan Türkiye Kupası maçı için hazırlıklarını tamamlayarak Tatvan’a gelen İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Tatvan Gençlerbirliği Spor yöneticileri ve taraftarları tarafından karşılandı. Uçak ile Muş’a oradan da konaklayacakları otele gitmek üzere karayolu ile Tatvan’a gelen İstanbul Büyükşehir Belediyespor oyuncuları ve teknik heyeti Tatvan Gençlerbirliği Spor yöneticileri ve taraftarları tarafından otel önünde karşılanarak, takım lehine tezahüratlarda bulunuldu.

Otobüsten inen tüm sporcuları tek tek alkışlayarak “İlçemize hoş geldiniz” tezahüratları yapan taraftarlar, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’a ayrı bir sevgi gösterisinde bulundu. Tatvan Gençlerbirliği Spor taraftarının göstermiş olduğu sevgi gösterisine alkışla karşılık veren İstanbul Büyükşehir Belediyespor, taraftarlara teşekkür etti.

Tatvan’da olmaktan ve Tatvan’da maç yapacak olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten İstanbul Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Cihat Arslan, Tatvan’da yoğun bir sevgi ile karşılandıklarını söyledi.

Sevgi gösterisinde bulunan taraftarlara teşekkürlerini sunan Arslan, “Bizim için Tatvan’a gelmek güzel bir deneyim oldu. Tatvan Anadolumuzun farklı bir yeri. Burada olmak çok güzel ve keyifli. Kuramızda da Tatvan çıktığı için son derece mutluyuz. Burada güzel bir diyalog ve çok sıcak bir atmosfer var. İnşallah bu güzellik yarın sahada da devam eder. Sahada centilmenlik kazansın, hal eden kazansın diyoruz” diye konuştu.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Genel Müdürü Ahmet İlbar ise, “Tatvan’ın güzel bir yer olduğunu biliyorduk. Bu günde takım olarak geldik. İnşallah güzel intibalarla buradan ayrılırız. Tatvan’da yaşayan insanlarla bir dostluğumuz olur. Bu dostluğu daha sonra geliştiririz. Bizim de eğer Tatvan’a bir katkımız olursa ne mutlu bize. Çünkü burada oynayacağımız bir 90 dakikalık maçtır. Yani burada bütün hedefimiz galibiyet değil, dostluğun kazanması üzerine olacaktır. Çünkü biz maç vesilesiyle dost kazanmak için geldik. Dolayısıyla inşallah büyük şehir belediyesinin de inşallah Tatvan’a Tatvan Spor’a bir faydası olur” şeklinde konuştu.

Tatvan Gençlerbirliği Spor - İstanbul Büyükşehirspor maçı yarın Tatvan Şehir Stadında saat 13.00’da oynanacak.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2015, 00:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48