Briç Kulübü’nden Başkan Koçal’a Teşekkür

Yalova Briç Kulübü Başkanı Muzaffer Akkaya ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Yakup Koçal’a teşekkür ziyaretinde bulundu.Geçen ay yapılan Yalova Yürüyen Köşk Briç Turnuvasının başarıyla tamamlandığını belirten Briç Kulübü...

Briç Kulübü’nden Başkan Koçal’a Teşekkür
Yalova Briç Kulübü Başkanı Muzaffer Akkaya ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı Yakup Koçal’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Geçen ay yapılan Yalova Yürüyen Köşk Briç Turnuvasının başarıyla tamamlandığını belirten Briç Kulübü Başkanı Muzaffer Akkaya, “Sadece turnuvamızda değil bütün çalışmalarımızda bize destek olmaya çalışıyorsunuz. Turnuvayı izlemeye gelerek bizi memnun ettiniz. İlk turnuvamızda 40 masaya ulaştık bu bizleri mutlu ediyor” diye konuştu.

Kültürel ve sportif çalışmalara destek olmayı sürdüreceklerini söyleyen Yalova Belediye Başkanı Yakup Koçal, “Şehir dışından iştirak edenlerin de bulunduğu turnuvaların il turizmine katkısı oluyor. Müzelerimizi, şehrimizi gezen misafirler ilimize kültürel ve ekonomik katkı sağlıyor. Bu yıl başlangıç oldu. İlerleyen yıllarda daha büyük organizasyonlar düzenlenmesini temenni ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER