Suşehri’nde Cumhuriyet Bayramı Halk Pazarında Kutlandı

Suşehri’nde Cumhuriyet Bayramı halk pazarında kutlandı.Suşehri Belediyesi tarafından bu yıl yaptırılan ve önümüzdeki aylarda hizmete açılacak olan Suşehri Belediyesi halk pazarında yapılan törende, Suşehri Kaymakamı Kadir Perçi, Suşehri...

Suşehri’nde Cumhuriyet Bayramı Halk Pazarında Kutlandı
Suşehri’nde Cumhuriyet Bayramı halk pazarında kutlandı.

Suşehri Belediyesi tarafından bu yıl yaptırılan ve önümüzdeki aylarda hizmete açılacak olan Suşehri Belediyesi halk pazarında yapılan törende, Suşehri Kaymakamı Kadir Perçi, Suşehri İlçe Garnizon Komutanı Personel Binbaşı Hüseyin Aydın ve Belediye Başkanı Sedat Sel, öğrencilerin ve halkın bayramını kutladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan İlçe Kaymakamı Kadir Perçi, “Büyük önder eşsiz kahraman, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde kurulan Cumhuriyet’in 90. yıldönümünü, milletçe büyük coşku içinde kutluyoruz” dedi.

Kutlamada, Suşehri Belediyesi Halk oyunları ekibi ve Suşehri Belediyesi Tekvando spor kulübü gösteriler yaptılar.Cumhuriyet Bayramı’nın 90. yıl dönümü dolayısıyla ilçede bulunan okullarda, öğrenciler arası düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerin verildiği kutlamalar, tören geçişiyle sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48