Sivas Dört Eylül Belediyespor Evinde Golsüz Berabere Kaldı

Sivas Dört Eylül Belediyespor kendi sahasında oynadığı karşılaşmada Kahramanmaraş Belediyespor’la 0-0 berabere kaldı.Karşılaşmanın ilk yarısına Sivas Dört Eylül Belediyespor’un vuruşuyla başlandı. Maçın ilk dakikalarında her iki...

Sivas Dört Eylül Belediyespor Evinde Golsüz Berabere Kaldı
Sivas Dört Eylül Belediyespor kendi sahasında oynadığı karşılaşmada Kahramanmaraş Belediyespor’la 0-0 berabere kaldı.

Karşılaşmanın ilk yarısına Sivas Dört Eylül Belediyespor’un vuruşuyla başlandı. Maçın ilk dakikalarında her iki takım da karşılıklı ataklarla rakip kalelerde gol bulmaya çalıştı. Sivas Dört Eylül Belediyespor, maçın ilk yarısında girdiği pozisyonları Gökhan Özer ve Ziya İnday ile değerlendiremedi. Maçın 25. dakikasında Kahramanmaraş Belediyespor’da Yasin Elmas rakibine yaptığı sert hareketten dolayı kırmızı gördü. Karşılaşma 90 dakika boyunca gol sesi çıkmayınca 0-0 sona erdi.

Maçtan sonra açıklama yapan Sivas Dört Eylül Belediyespor Teknik Direktörü Alaattin Çiçek, “Bu yarışma ortamlarında kötü oynuyorsunuz 1-0 kazanıyorsunuz. Çok iyi oynuyorsunuz kazanamıyorsunuz. Kötü oynayan, üç puan alıyor. İyi oynayan puan alamıyor. Üreten değil, üretmeyen kazanıyor gibi bir takım şeyler var” dedi.

Sivas Dört Eylül Belediyespor karşılaşmadan aldığı beraberlikle puanını 14 yükselterek, ligde 7. sırada yer aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48