Sivas Dört Eylül Belediyespor Başkanı Polat’tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Sivas Dört Eylül Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Polat 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 90.yılı dolayısıyla bir kutlama mesaj yayınladı.Başkan Polat mesajında; “Büyük Türk Milleti, şanlı tarihinin belli dönemlerinde birçok zorluğa...

Sivas Dört Eylül Belediyespor Başkanı Polat’tan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
Sivas Dört Eylül Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Polat 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 90.yılı dolayısıyla bir kutlama mesaj yayınladı.

Başkan Polat mesajında; “Büyük Türk Milleti, şanlı tarihinin belli dönemlerinde birçok zorluğa türlü fedakârlıklarla göğüs germiş, en zor badirelerden azmi ve inançla verdiği üstün mücadele neticesinde alnının akıyla çıkmasını bilmiştir. Bundan 90 yıl önce büyük mücadelelerden sonra Cumhuriyet ilan edilerek Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurulmuştur. Bugün bizler, bu topraklar üzerinde ay yıldızlı al bayrak altında özgürce yaşayabiliyorsak bunu o kahramanlara borçluyuz. Bu büyük gün vesilesi ile başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi hürmet, minnet ve şükranla anıyor, tüm Sivas halkımızın ve çocuklarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48