Gemerek Kaymakamlığı Kömür Yardımlarına Başladı

Gemerek Kaymakamlığı tarafından ihtiyaç sahibi her aileye 1,5 ton olmak üzere yaklaşık bin aileye kömür yardımı yapılacağı bildirildi.Gemerek Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından geçtiğimiz yıllarda da olduğu...

Gemerek Kaymakamlığı Kömür Yardımlarına Başladı
Gemerek Kaymakamlığı tarafından ihtiyaç sahibi her aileye 1,5 ton olmak üzere yaklaşık bin aileye kömür yardımı yapılacağı bildirildi.

Gemerek Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi bu yılda ihtiyaç sahibi ailelere kömür yardımı yapılmaya başlanıldı. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına başvurarak, kömür ihtiyacı bulunan ailelere yönelik yapılan çalışmada ihtiyaç sahibi ailelere bin 500 ton kömür dağıtımı gerçekleştirildi. İhtiyaç sahibi her ailenin başvurabildiği yardım kampanyasına başvuruların hala devam ettiği bildirilirken toplam da bin aileye kömür yardımı yapılacağı bildirildi. Kömür yardımı için başvurmak isteyen ailelerin Gemerek Kaymakamlığına şahsen başvuru yapmaları gerektiği öğrenildi.

Başvuruda bulunan aileler arasından gerçek ihtiyaç sahipleri tespit edilerek yardımların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığı kaydedildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48