Viranşehir Belediyesi Kilitli Parke Taşı İhalesi Yaptı

Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bu yıl 3. kilitli parke taşı ihalesini gerçekleştirdi. Belediye hizmet binasında yapılan ihaleye 9 firma katıldı.Viranşehir Belediyesi üstyapı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçenin...

Viranşehir Belediyesi Kilitli Parke Taşı İhalesi Yaptı
Viranşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bu yıl 3. kilitli parke taşı ihalesini gerçekleştirdi. Belediye hizmet binasında yapılan ihaleye 9 firma katıldı.

Viranşehir Belediyesi üstyapı çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçenin birçok yerinde kilitli parke taşı döşemeleri yapılırken, belediye bu yıl 3. kilitli parke taşı ihalesini gerçekleştirdi. Viranşehir Belediyesi İhale Toplantı Salonu’nda yapılan ihaleye 9 firma katıldı. Bu ihale ile ilçede 150 bin metre karelik kilitli parke taşı döşemesi gerçekleşecek.

İhale komisyonu tüm katılan firmaların dosyalarını inceledi. İhaleye katılan firmaların teklifleri tek tek açıklandı. Ardından ihale komisyonu kararını açıklamak üzere ihaleyi bitirdi.

Yapılan teklifler ihale komisyonu tarafından değerlendirildikten sonra, ihale en uygun fiyatı veren firmaya verilecek.

Viranşehir’de bu yıl, toplam 310 bin metrekare kilitli parke taşı döşemesi gerçekleşti. Bugün yapılan ihale ile bu rakam 480 bin metrekareye çıkacak. Fen İşleri Müdürü Ayhan Sürücü, hedeflerinin tüm şehir kilitli parke taşları ile döşemek olduğunu söyledi. Sürücü, Viranşehir’in hiçbir sokağında üstyapı sorunun kalmayacağını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER