İşkur Şölene Hazırlanıyor

Çalışma ve İş Kurumu Şanlıurfa İl Müdürlüğü, URFİST 13 adıyla II. Şanlıurfa İstihdam Kariyer ve Girişimcilik Fuarı düzenliyor.Şanlıurfa İŞKUR, ilkini geçen sene düzenlediği İstihdam Kariyer ve Girişimcilik Fuarı’nın ikincisini...

İşkur Şölene Hazırlanıyor
Çalışma ve İş Kurumu Şanlıurfa İl Müdürlüğü, URFİST 13 adıyla II. Şanlıurfa İstihdam Kariyer ve Girişimcilik Fuarı düzenliyor.

Şanlıurfa İŞKUR, ilkini geçen sene düzenlediği İstihdam Kariyer ve Girişimcilik Fuarı’nın ikincisini 31 Ekim ile 2 Kasım 2013 tarihlerinde Urfa City AVM’de gerçekleştirecek.

Gelişen Şanlıurfa’nın işgücü piyasasını halkına sunma ve işverenler arasındaki etkileşimi artırma, işçi-işveren ilişkisini doğrudan kurabilme amacıyla yapılacak olan İstihdam Kariyer ve Girişimcilik Fuarı 3 gün sürecek.

Yoğun bir hazırlık aşamasından geçen URFİST 13; her kesime hitap eden konferanslar, paneller yanında kişisel gelişimi artırıcı seminerler de yer alıyor. Gençlerin eğitimi ve kariyer gelişimi için Kişisel Gelişimci Erdal Demirkıran 31 Ekim 2013 Perşembe günü saat 10.00’da Yazar, Şair Kahraman Tazeoğlu da 1 Kasım 2013 Cuma günü saat 19.00’da seminer ve söyleşi gerçekleştirecek.

Fuarda Şanlıurfa’nın önde gelen firmaları, stantlarını kurup katılımcılara kendi firmalarını tanıtma imkanı bulacak; katılımcılar da iş taleplerini bu firmalara bildirebilecek.

URFİST 13 hazırlama komitesinin yaptığı açıklamada, bütün etkinlikler ücretsiz olup tüm Şanlıurfa halkının fuara davetli olduğu bildirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48