Dünya Şampiyonları Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti

Karate İl Temsilcisi Ali Avcı ve beraberindeki Rışvan Spor Kulübü sporcuları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret etti.Ziyaret sırasında konuşan Karate İl Temsilcisi Ali Avcı, “3-6 Ekim 2013 tarihinde Bursa’da düzenlenen...

Dünya Şampiyonları Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü’nü Ziyaret Etti
Karate İl Temsilcisi Ali Avcı ve beraberindeki Rışvan Spor Kulübü sporcuları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

Ziyaret sırasında konuşan Karate İl Temsilcisi Ali Avcı, “3-6 Ekim 2013 tarihinde Bursa’da düzenlenen Dünya Karate Şampiyonası ve Avrupa Karate Şampiyonası’na ilimizi temsilen Rışvan Spor Kulübü olarak 15 kişilik bir kafileyle katıldık. Bu turnuvada 12 adet Avrupa ve Dünya birinciliği, 5 adet Avrupa ve Dünya ikinciliği, 10 Avrupa ve Dünya üçüncülüğü elde ettik. Takımlarda da A Takımımız büyüklerde Dünya birinciliği ve B Takımımız da Avrupa Şampiyonasında üçüncülüğü elde etmiştir. Bu şampiyonalara katılmamızı sağlaya başta Sayın Vali Celalettin Güvenç, İl Genel Sekreteri Sayın Uğur Büyükhatipoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Ertuğrul Yıldız’a ve Şanlıurfaspor Kulübü Başkanı Sayın Fethi Şimşek’e çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Şanlıurfa ziyaretleri sırasında Sayın Bakanımız Faruk Çelik’e bize gösterdiği ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü adına heyeti karşılayan Şube Müdürü Abuzer Çiftçi, “Şanlıurfa’mızı bu kadar önemli dereceler elde eden Ali Avcı’ya ve Rışvanlar Spor Kulübü sporcularına çok teşekkür ediyorum. Bugün ve her zaman sporun ve sporcuların yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER