Beşiktaş Futbol Seçmeler Şanlıurfa’da Başlıyor

Beşiktaş Kulübü Futbol Özkaynak, düzeni futbolcu seçmeleri 12-13 Ekim'de ilk ayağı Şanlıurfa’da yapılacak.Konu ile ilgili açıklama yapan Beşiktaş Futbol okulu Teknik Sorumlusu Selahattin Demir, seçmelere 8-9 yaş arasındaki bütün gençlerin...

Beşiktaş Futbol Seçmeler Şanlıurfa’da Başlıyor
Beşiktaş Kulübü Futbol Özkaynak, düzeni futbolcu seçmeleri 12-13 Ekim'de ilk ayağı Şanlıurfa’da yapılacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Beşiktaş Futbol okulu Teknik Sorumlusu Selahattin Demir, seçmelere 8-9 yaş arasındaki bütün gençlerin başvuru yapabileceğini ifade ederek, “Şanlıurfa Endüstri Meslek Lisesi Tesisleri’nde düzenlenecek seçmelere 2002, 2003, 2004 ve 2005 doğumlu futbolcu adayları katılabileceklerdir. Oyuncu seçimine katılacakların yanlarında nüfus cüzdanı fotokopisi ve sağlık raporu getirmeleri germeleri gerekmektedir” dedi.

Futbol’a her yıl yeni değerler kazandırmak istediklerini belirten Beşiktaş Futbol Okulu Teknik Sorumlusu Demir, “Seçmeler 12 Ekim Cumartesi ve 13 Ekim Pazar günüleri saat 08.00’da başlayacaktır. Başarılı olan yetenekli futbolcu adayları bir haftalık yetenek geliştirme programı dahilinde turnuvalar sonucunda BJK Fulya tesislerindeki çalışmalara iştirak ederek Beşiktaş’a kazandırılacaklardır. Planlı programlı çalışmalarımızla futbolu beslemeye devam ediyoruz. Futbol artık Şanlıurfa’dan besleniyor. Futbola her yıl yeni değerler kazandırarak futbola değer katacağız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER