Bayan Futbol Takımı’nda Hedef Şampiyonluk

Bayanlar 2. Lig futbol müsabakalarında Şanlıurfa’yı temsil edecek olan Şanlıurfa Gençlikspor Bayan Futbol Takımı gözünü şampiyonluğa dikti.Müsabakaların 3 Kasım’da başlayacağını söyleyen Şanlıurfa Gençlik Spor Bayan Futbol Takımı...

Bayan Futbol Takımı’nda Hedef Şampiyonluk

Bayanlar 2. Lig futbol müsabakalarında Şanlıurfa’yı temsil edecek olan Şanlıurfa Gençlikspor Bayan Futbol Takımı gözünü şampiyonluğa dikti.

Müsabakaların 3 Kasım’da başlayacağını söyleyen Şanlıurfa Gençlik Spor Bayan Futbol Takımı Teknik Direktörü Mustafa Abak, “Yeni başlayacak olan lige çok sıkı hazırlandık. Futbolcularımızla birlikte idmanlar yaparak çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Bayan futbolcularımızın hepsi birbirinden yetenekli ve başarılılar” dedi.

Hedeflerinin müsabakalarda bir üst lige çıkmak olduğunu belirten Teknik Direktör Mustafa Abak, “3 Kasım'da başlayacak olan Bayanlar 2. Lig futbol müsabakalarında hedefimiz şampiyonluk. Oynanacak olan karşılaşmalarda Bayan futbolcularımızla birlikte elimizden gelen en iyi performansı sergileyip bir üst lige çıkmak ve Şanlıurfa'yı en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2016, 21:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER