Başkan Fakıbaba'dan Gol

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Yenice Mahallesi'nde incelemelerde bulunurken, karşısına çıkan çocukların teklifi üzerine birlikte futbol oynadı.Çocuklarla birlikte top sektiren Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba,...

Başkan Fakıbaba'dan Gol
Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Yenice Mahallesi'nde incelemelerde bulunurken, karşısına çıkan çocukların teklifi üzerine birlikte futbol oynadı.

Çocuklarla birlikte top sektiren Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, daha sonra Yenice Mahallesi'nde belediyenin yaptırdığı halı sahada penaltı attı. Çocuklardan biri kaleye geçince Belediye Başkanı Fakıbaba penaltı vuruşu gerçekleştirdi. Fakıbaba’nın çektiği şutlar gol olunca çevresindekiler tarafından alkışlandı.

Attığı gollerin ardından bir açıklama yapan Fakıbaba, çocukluğunu yaşadığını belirterek şunları söyledi:

”Çocukluğumu yaşıyorum. Özelikle gençlere yürekten teşekkür ediyorum. Bizim zamanımızda gerçekten böyle sahalar yoktu. Ama esasında 2004’de Urfa’da yoktu. Arkadaşlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Yenice’deyiz ve sahada futbol oynuyoruz. Bu halı sahaların sayısını Allah’ın izniyle daha da artıracağız.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48