Başkan Fakıbaba, Kent Konseyi İle Bir Araya Geldi

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba Şanlıurfa Kent Konseyi üyeleriyle bir araya geldi.Şanlıurfa’nın Topdağı Mahallesinde Kent Konseyi Üyeleriyle bir araya gelen Fakıbaba, toplantının çok faydalı olduğunu belirtti. Fakıbaba,...

Başkan Fakıbaba, Kent Konseyi İle Bir Araya Geldi
Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba Şanlıurfa Kent Konseyi üyeleriyle bir araya geldi.

Şanlıurfa’nın Topdağı Mahallesinde Kent Konseyi Üyeleriyle bir araya gelen Fakıbaba, toplantının çok faydalı olduğunu belirtti. Fakıbaba, ”Sayın başkana ve çok değerli arkadaşlarına yürekten çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok faydalı bir toplantı oldu. Konuştuk, dertleştik, eleştirilerini dinledim. Benim için çok faydalı bir toplantı oldu. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kent Konseyi Başkanı Yusuf Sabri Dişli de, Kent Konseyi olarak belediye başkanıyla 6’ıncı kez bir araya geldiklerini belirtti. Kentin sorunlarıyla ilgili tartışma, uzlaşma ve bilgi paylaşımında bulunduklarını aktaran Dişli, “Bu tür toplantılar kentimiz adına çok yararlı oluyor. Kent konseyini temsilen çok sayıda uzman arkadaşlarımız var. Bu uzman arkadaşlarımızın da önerileri oluyor. Başkanımız tarafında da bu önerilerinin önemsendiğinin farkındayız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48