Askf’den Burun’a Plaket

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından spora ve spor kulüplerine yaptığı katkılardan dolayı Viranşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Burun’a teşekkür plaketi verdi.ASKF Başkanı Bahattin Canbeyli, Viranşehir Belediyesinin çalışmalarına...

Askf’den Burun’a Plaket
Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) tarafından spora ve spor kulüplerine yaptığı katkılardan dolayı Viranşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Burun’a teşekkür plaketi verdi.

ASKF Başkanı Bahattin Canbeyli, Viranşehir Belediyesinin çalışmalarına hayran kaldığını, sadece belediye çalışmaları değil, sosyal çalışmaları da taktirle karşıladığını söyledi.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Canbeyli, Mali İşler Sorumlusu Adnan Yükselir bir heyetle Viranşehir Belediyesine gelerek Viranşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Burun’u makamında ziyaret etti.

ASKF Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Canbeyli, Viranşehir Belediyesinin taktire değer çalışmalar yaptığını söyledi.

Viranşehir’in 1999 öncesi durumunu da gördüğünü belirten Canbeyli, “Keleşabdioğlu, Şıhanlıoğlu dönemlerinde de buraya sık sık gelirdim. Böylesi bir çalışmayı hiçbir zaman görmedim. Viranşehir gerçekten görülmeye değer bir şehir olmuş. Çok başarılı çalışmalar yapıyorsunuz. Sadece belediye çalışmaları değil, ayrıca sosyal ve kültürel alanlarda da güzel işler yapıyorsunuz. Sizi tebrik ediyorum. Spora ve bizim amatör kulüplerine büyük bir desteğiniz var. Bundan dolayı sizlere teşekkür amaçlı bu plaketi sunuyorum. Gerçekten belediye olarak büyük işler yapıyorsunuz” diye konuştu.

Viranşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Burun, daima spor ve sporcunun yanında olduklarını söyledi. Burun, ilçedeki tüm amatör kulüplere yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Yapılan konuşmaların ardından Viranşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Burun’a plaket verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER