Serdivan Semalarında Renk Çümbüşü Sürüyor

Bu yıl sekizincisi düzenlenen, Uluslararası Serdivan Kırantepe Yamaç Paraşütü Festivali renkli görüntüleri ve pilotların yarışma heyecanı ile devam ediyor.Son üç yıldır açılış uçuşunu yaparak organizasyonlara start veren Serdivan...

Serdivan Semalarında Renk Çümbüşü Sürüyor
Bu yıl sekizincisi düzenlenen, Uluslararası Serdivan Kırantepe Yamaç Paraşütü Festivali renkli görüntüleri ve pilotların yarışma heyecanı ile devam ediyor.

Son üç yıldır açılış uçuşunu yaparak organizasyonlara start veren Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, bu yıl da geleneği bozmayarak açılış uçuşunu yaptı. Paramotorlu gösteri uçuşları ile süren festivalde vatandaşlar da profesyonel hocalar eşliğinde uçabiliyor. Türkiye’nin yanı sıra, Polonya, Kazakistan, İngiltere, Kırgızistan, Rusya, Amerika ve İran’dan toplam 57 sporcunun katıldığı bu yılki festival, gökyüzünde renkli görüntüler oluşturmaya devam ediyor.

Festivalin, Cumartesi ve Pazar günkü etkinliklerine havanın da güzel olması ile vatandaşlar yoğun ilgi gösterdiler. Yamaç paraşütüne merak salan birçok vatandaşın keyifli dakikalar geçirmesini sağlayan Sekizinci Uluslararası Serdivan Kırantepe Yamaç Paraşütü Festivali aynı zamanda katılımcı sporcuların da kıyasıya yarışına sahne oluyor.

Serdivan Belediyesi’nin düzenlediği Sekizinci Uluslararası Serdivan Kırantepe Yamaç Paraşütü Festivali salı günü akşamı Serdivan Gölpark’ta yapılacak ödül töreni ile sona erecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48