Sapanca’da Yeşile Yürüyüş

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sonbahar Dönemi Doğa Yürüyüşleri’nde Sapanca Akçay Parkuru gezildi. Doğa tutkunları 10 kilometrelik güzergah boyunca yeşilin ve temiz havanın keyfini çıkardı.Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal...

Sapanca’da Yeşile Yürüyüş
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sonbahar Dönemi Doğa Yürüyüşleri’nde Sapanca Akçay Parkuru gezildi. Doğa tutkunları 10 kilometrelik güzergah boyunca yeşilin ve temiz havanın keyfini çıkardı.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Spor Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen Sonbahar Dönemi Doğa Yürüyüşleri, tüm hızıyla devam diyor. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Kayıtların ilgili hafta içerisinde alındığı doğa yürüyüşlerine katılan vatandaşlar, hem şehrin doğal güzellikleri ile buluşma hem de spor yapma imkanı buluyor. Bu kapsamda Sapanca Akçay Parkuru’nda gerçekleştirilen doğa yürüyüşü büyük bir katılımla gerçekleştirildi. 10 kilometrelik güzergah boyunca yeşilin ve temiz havanın keyfini çıkaran doğaseverler, gerçekleştirilen etkinlikten büyük mutluluk duyduklarını belirtti” ifadelerine yer verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER