Mhp Milletvekili Kutluata’dan İha’ya Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Münir Kutluata, beraberindeki heyetle birlikte İhlas Haber Ajansı (İHA) Sakarya Temsilciliğini ziyaret etti. İHA Kocaeli Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı tarafından karşılanan Kutluata,...

Mhp Milletvekili Kutluata’dan İha’ya Ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Münir Kutluata, beraberindeki heyetle birlikte İhlas Haber Ajansı (İHA) Sakarya Temsilciliğini ziyaret etti. İHA Kocaeli Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı tarafından karşılanan Kutluata, İHA’ya çalışmalarında başarılar diledi.

Yerel ve ulusal gündem konularının konuşulduğu ziyarette basının özgür olmasının çok önemli olduğunu kaydeden Kutluata, basının gerçekleri anlatmak gibi çok önemli bir görevi olduğunu belirtti.

İHA Kocaeli Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı da Ajans olarak verdikleri hizmetlerden ve yayın politikasından bahsederek Kutluata’ya ziyareti için teşekkür etti.

MHP Milletvekili Prof. Dr. Münir Kutluata’ya ziyaretinde MHP Sakarya İl Başkan Yardımcısı Aydın Bahar ve il yönetimi, MHP Adapazarı İlçe Başkanı Selçuk Taşdemir ve yönetimi ile MHP Adapazarı Belediye Başkan aday adayı Hasan Pınarcı da eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER