Nevzat Kösoğlu'nun Vefatı

Cumhurbaşkanı Gül, eski milletvekillerinden Nevzat Kösoğlu'nun vefatı dolayısıyla yayınladığı mesajda, "Fikir ve siyaset adamı olarak ülkemize önemli hizmetlerde bulunmuş; genç nesillerin yetişmesine, usta kalemiyle edebiyat ve fikir dünyamızın...

Nevzat Kösoğlu'nun Vefatı
Cumhurbaşkanı Gül, eski milletvekillerinden Nevzat Kösoğlu'nun vefatı dolayısıyla yayınladığı mesajda, "Fikir ve siyaset adamı olarak ülkemize önemli hizmetlerde bulunmuş; genç nesillerin yetişmesine, usta kalemiyle edebiyat ve fikir dünyamızın zenginleşmesine katkılar sağlamıştır" dedi.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Nevzat Kösoğlu'nun vefatı dolayısıyla mesaj yayınladı. Eski milletvekillerinden Nevzat Kösoğlu'nun vefatını derin bir teessürle öğrendiğini belirten Gül, "Kendisini yakından tanıdığım Nevzat Kösoğlu, değerli bir yazar, fikir ve siyaset adamı olarak ülkemize önemli hizmetlerde bulunmuş; genç nesillerin yetişmesine, usta kalemiyle edebiyat ve fikir dünyamızın zenginleşmesine katkılar sağlamıştır. Kendisine Allah'tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine, dostlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER