Mahir Ünal İş Adamlarının Yüreğine Su Serpti

Ak Pati Grup Başkanvekili Mahir ÜNAL ak parti milletvekili listesini değiştiren malum şahsa sert mesaj verdi…

Mahir Ünal İş Adamlarının Yüreğine Su Serpti
 Ak Pati Grup Başkanvekili Mahir ÜNAL ak parti milletvekili listesini değiştiren malum şahsa sert mesaj verdi…

7 Haziranda yapılacak Milletvekili genel seçimleri için AK partinin kalesi Kahramanmaraş’ta en az 7 Milletvekili çıkaracağı kesin gözüyle bakılırken Kahramanmaraş’taki başta sivil toplum örgütü temsilcileri, sanayici ve iş adamları Mahmut ARIKAN listede olması için anlaşmışlar daha sonra malum şahıs Mahmur ARIKAN ’la birlikte 3 güçlü ismi sildirerek, oy oranı az olan 3 yakınını yazdırması şehre bomba gibi düşmüştü.

18 Nisan Cumartesi günü müftülük meydanında yapılan Ak parti milletvekili adaylarını tanıtım ve seçim açılışı yaptığı sırada sadece yüze yakın bayan partilinin gelmesi Ak Pati Grup Başkanvekili Mahir ÜNAL kızdırarak siz listeyle oynadınız. İkinci bayan milletvekili adayını yazdırdınız işte görüyorsunuz yazdırdığınız bayan milletvekili adayı ise alana kaç tane bayan partili getirir diye, seçim otobüsü içerisinde sitem etmesi listeyi değiştiren malum şahıs hedef göstermesi tüm otobüsteki milletvekillerin dikkatini çekmiş.

Akşam İl başkanlığının düzenlemiş olduğu mado sarayındaki yemekte Ak Parti medyadan sorumlu 2. Başkanı yardımcısı Mehmet BEŞEN’nin güzel sunumu sonrası İl Başkanı Metin DOĞAN veciz konuşması ardından

*Yemeğe katılan Prof. Dr. Mehmet Sağlam, Mahir Ünal, Nevzat Pakdil, Metin Doğan, Yıldırım Ramazanoğlu, Necati Okay, İlker Çitil, Uğur Dilipak basın masasına gelerek kısa süreli sohbet etmeleri basın mensuplarını memnun etti.

 

*Bayan vekil Sevde Bayazıt Kaçar yerine oturmaya giderken selam verip geçti.

 

*BŞB Fatih Mehmet Erkoç, yemek salonuna Mahir Ünal’dan sonra geldi. Protokol temayülüne göre erken gelmesi gerekirdi. (Bir rivayete göre ise; Kâğıt fabrikası civarında bekleyerek Mahir Ünal konvoyunun Mado sarayına geçmesinden sonra yola çıktığı söylentileri gelirken protokol masasında kendisine yer kalmayınca milletvekili adayı Mehmet Uğur Dilipak ayağa kalkıp yer vermesi ile olumsuzluklar çözülmüş oldu.)

Ülkemize tekstilde, çelik tencerede, çimentoda, kağıtta yaptıkları ihracatlalar döviz kazandıran sanayici ve iş adamlarımız, sivil toplum örgütü temsilcilerimiz ismini milletvekili listesinden çıkarmış olması karşısında suskunluğunu bozan Ak Parti siyasetinin usta ismi mahir Ünal’ı da kızdırmış ki mado sarayında yaptığı sert konuşmada silinen üç isim için suçlanan malum şahsı kastederek geceye damgasını vuran konuşmasında malum şahsa dönerek şunları söyledi.

 

‘’HER KİMKİ BU PARTİNİN İÇİNDE KENDİ NEFSİ VE SİYASİ İKBALİ İÇİN ARKADAŞLARININ AYAĞINI KAYDIRMIŞSA ALLAH’IN VE MELEK’LERİN  LANETİ ONUN  ÜZERİNE OLSUN’’

Usta siyasetçi Mahir Ünal’ın bu konuşması herkes tarafından takdir görülüp alkışlanması üzerine salonda bulunan ak partinin tüm ileri gelenleri gözleri otomatik olarak bir kişinin üzerine yöneldi, bu esnada söz konusu malum şahsın kızardığı ve elini başına siper yapıp masanın üstüne eğilmesi herkes tarafından görüldü.

 Daha sonra yaşanan bu olay sonrası tüm iş dünyası ve sivil toplum örgütleri kısa zamanda haberdar edilerek geceye damgasını vuran konuşma ceplere mesaj çekilirken Kahramanmaraş’taki tüm sivil toplum örgüt temsilcileri ve iş adamları tarafından Ak Parti grup başkan vekili Mahir Ünal ‘a   olan sevgileri bir kez daha büyüyerek Ak Partiye olan küskünlükleri Mahir ÜNAL’IN yaptığı konuşma sonrası tekrar partiye oyların getirileceği söylentileri şehirde tüm kamuoyunda ses getirdi.

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2015, 08:09

Maraş Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48