Devlet Bahçeli Manisa'da

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Muğla Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'nın Türkçe ve Kürtçe olarak Kurban Bayramı kutlama mesajı yayınlamasıyla ilgili olarak, "MHP ilkelerine aykırı bir harekettir, gereken yapılacaktır" dedi.Bir...

Devlet Bahçeli Manisa'da
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Muğla Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'nın Türkçe ve Kürtçe olarak Kurban Bayramı kutlama mesajı yayınlamasıyla ilgili olarak, "MHP ilkelerine aykırı bir harekettir, gereken yapılacaktır" dedi.

Bir dizi toplu açılış için Manisa'ya gelen Bahçeli, partisinin il başkanlığını ziyaret etti. Parti il binası önünde çok sayıda partili tarafından karşılanan Bahçeli, partilileri selamlamasının ardından il başkanlığına geçti. Burada Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Manisa milletvekilleri Erkan Akçay ve Sümer Oral, MHP Manisa İl Başkanı Mehmet Ödevli ve partililerle bir araya gelen Bahçeli, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Muğla Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı'nın Türkçe ve Kürtçe olarak bayram kutlama mesajı yayınlamasıyla ilgili olarak sorulan bir soru üzerine Bahçeli, "MHP ilkelerine aykırı bir harekettir, gereken yapılacaktır" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48