Mahkeme Başkanlarından Odü’ye Ziyaret

Hakimler Savcılar Yüksek Kurulu'nun yaz kararnamesiyle Ordu’ya atanan İdare Mahkemesi Başkanı Banu Ercan Doğan ve Vergi Mahkemesi Başkanı Mustafa Moral, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç’ı ziyaret etti.Ordu’ya yeni atanmalarına...

Mahkeme Başkanlarından Odü’ye Ziyaret
Hakimler Savcılar Yüksek Kurulu'nun yaz kararnamesiyle Ordu’ya atanan İdare Mahkemesi Başkanı Banu Ercan Doğan ve Vergi Mahkemesi Başkanı Mustafa Moral, Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç’ı ziyaret etti.

Ordu’ya yeni atanmalarına rağmen kültürel, doğal zenginliklerini ve atmosferini beğendiklerini dile getiren İdare Mahkemesi Başkanı Banu Ercan Doğan ve Vergi Mahkemesi Başkanı Mustafa Moral, Ordu gibi vizyonu geniş, her türlü gelişime açık bir şehre atanmış olmalarını kendileri açısından şans olarak değerlendirdiler.

Buradaki görevleri süresince ODÜ’nün daha da gelişmesi adına her türlü destek ve işbirliği için hazır olduklarını da dile getiren İdare Mahkemesi Başkanı Banu Ercan Doğan ve Vergi Mahkemesi Başkanı Mustafa Moral, Rektör Prof. Dr. Yarılgaç’a yeni akademik yıl dolayısıyla da başarılar dilediler.

Rektör Prof. Dr. Tarık Yarılgaç ise, son HSYK Kararnamesi ile Ordu’ya atanan İdare Mahkemesi Başkanı Banu Ercan Doğan ve Vergi Mahkemesi Başkanı Mustafa Moral’a yeni görevlerinde başarılar diledi ve paydaş çalışmalarla bu şehre ivme katmaktan duyacağı memnuniyeti dile getirerek nezaket dolu ziyaretleri dolayısıyla teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER