Ak Parti Eylül Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı Eylül ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar başkanlığında yapılan İl Danışma Meclis toplantısına, AK Parti...

Ak Parti Eylül Ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı Eylül ayı İl Danışma Meclisi Toplantısı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapıldı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı Kazım Sunar başkanlığında yapılan İl Danışma Meclis toplantısına, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri, Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları, İl Genel Meclis üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.

Divan Kurulu'nun oluşumuyla başlayan Danışma Meclisinin açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Kazım Sunar, teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Nevşehir adına önemli konuların görüşüldüğü İl danışma meclisi toplantısında 2014’te yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri ve aday adaylığı süreci ile ilgili bilgiler veren Kazım Sunar, bu tür toplantılarda sorunların ve önerilerin söylenmesi gerektiğini ifade etti.

İl Danışma Meclisi Toplantısında daha sonra sunumlara geçildi. Belediye Başkanları ve Milletvekillerinin sunumlarının ardından toplantı müzakereler ile sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48