Yalıkavak’ta Toplu Sünnet Şöleni

Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Yalıkavak belde Belediyesi tarafından beldede yaşayan 16 ailenin çocukları sünnet ettirildi.İnter Tıp’ta gerçekleşen sünnetlerin ardından, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan’ın ev sahipliğinde...

Yalıkavak’ta Toplu Sünnet Şöleni
Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Yalıkavak belde Belediyesi tarafından beldede yaşayan 16 ailenin çocukları sünnet ettirildi.

İnter Tıp’ta gerçekleşen sünnetlerin ardından, Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan’ın ev sahipliğinde mevlit okundu. Yalıkavak Belediyesi tarafından organize edilen ve her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen sünnet etkinliği bu yıl da hayırseverlerin destekleriyle gerçekleştirildi. Kurban Bayramı öncesinde ve sonrasında sünnetleri gerçekleştirilen çocuklar için Yalıkavak Belediyesi Mehmet Bayzıt Kültür Merkezi’nde mevlit okutuldu. Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan’ın ev sahipliği yaptığı mevlide, çocukların aileleri ve yakınları başta olmak üzere, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan da katıldı.

Çocuklara geçmiş olsun dileklerinde bulunan Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ailelere “hayırlı olsun” diyerek,“ Çocuklarımızın bu güzel gününde bizler de burada olalım istedik. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan ise, etkinliğin geleneksel olarak her yıl düzenlendiğini belirterek, “Her yıl onlarca çocuğumuz böyle sünnet oluyor. Bu yıl sünnetlerimiz İnter Tıp’ın destekleriyle gerçekleşti. Ben başta doktorlarımıza ve tüm klinik çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum. Çocuklarımız gördüğünüz gibi doldukça neşeli. Onların bu güzel gününde ailelerini tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48