Menteşe’ye Ak Parti’den Bayan Belediye Başkan Aday Adayı

Önümüzdeki yıl Mart ayı sonunda yapılacak olan yerel seçimler öncesi Muğla’nın yeni ilçesi Menteşe Belediye Başkan adaylığı için AK Parti’den ilk kadın belediye başkan aday adayı Mimar Vildan Şahan oldu. Menteşe İlçe binasında...

Menteşe’ye Ak Parti’den Bayan Belediye Başkan Aday Adayı

Önümüzdeki yıl Mart ayı sonunda yapılacak olan yerel seçimler öncesi Muğla’nın yeni ilçesi Menteşe Belediye Başkan adaylığı için AK Parti’den ilk kadın belediye başkan aday adayı Mimar Vildan Şahan oldu. Menteşe İlçe binasında yapılan aday adaylığı açıklamasına Büyükşehir aday adayları Dr. Mestan Yayman, Mustafa Kurtulmuşlu, Menteşe Belediye Başkan aday adayları Ziya Şahin, Yusuf Demirci ve partililer katıldı.

Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Çelebi’nin de hazır bulunduğu toplantıda aday adaylığını açıklayan Vildan Şahan, insan odaklı hizmet anlayışı ile Menteşe ilçesine talip olduğunu açıkladı. Şahan, “30 Mart 2014 Pazar günü yapılacak olan belediye seçimini kazanarak Ak Parti Belediyeciliğini başlatacağız inşallah. Tüm dert ve sıkıntılarımızı gidermenin yollarını birlikte arayacağız. Tarihi dokusuna dokunmadan, doğallığını bozmadan, kentsel dönüşümü gerçekleştirmek için 25 yıllık mesleki deneyimimi kadın bakış açısıyla birleştiren projelerle karşınıza gelmek istiyorum. “Yeryüzündeki cennet” olarak anılan Muğla’mıza hizmet etmek, partimizin kuracağı takıma “Başkan” olmak istiyorum. Fakat önemli olan Muğla’nın hizmetkârı olmak olduğundan, şahsıma verilecek her türlü görevi de Muğla’mız adına kabul edip tüm gücümle çalışacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın. Şayet bu şansı elde edersem, Sosyal Belediyecilik anlayışı ile herkesin yanında, yoksula ve zengine eşit mesafede olacağız. Şehrin her sokağının sorunu bizim sorunumuz olacak ve bunları çözmek için üstün gayret göstereceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2016, 21:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48