“komikse Komik” Tiyatro Oyunu Polis Derneği Yararına Sahnelendi

Muğla’nın Marmaris ilçesinde, Emniyet Hizmetlerini Güçlendirme ve Destekleme Derneği öncülüğünde “Komikse komik” isimli tiyatro oyunu Marmaris’te sahnelendi.Bir Adım Tiyatro'nun “Komikse Komik “ oyunuMarmaris’teki bir otelde Emniyet...

“komikse Komik” Tiyatro Oyunu Polis Derneği Yararına Sahnelendi
Muğla’nın Marmaris ilçesinde, Emniyet Hizmetlerini Güçlendirme ve Destekleme Derneği öncülüğünde “Komikse komik” isimli tiyatro oyunu Marmaris’te sahnelendi.

Bir Adım Tiyatro'nun “Komikse Komik “ oyunuMarmaris’teki bir otelde Emniyet Teşkilatı çalışanlarıyla buluştu.

Marmaris Emniyet Hizmetlerini Güçlendirme ve Destekleme Derneği'nce düzenlenen tiyatro gösterisine Muğla İl Emniyet Müdürü Ahmet Akbal, Marmaris Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Demirel,İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya , İlçe Emniyet Müdür Yardımcıları, Murat Cihan, Adem Kaynak ve emniyet mensupları katıldı.

Muzaffer İzgü'nün yazdığı, Zafer Kayaokay'ın yönetmenliğini yaptığı ve müzikleri Özkan Turgay'a ait olan oyunda Soner Arıca, Ebru Karaman, Ender Gülçiçek, Ferdi Atuner, Şeyma Terzioğlu ve Soner Türker rol alıyor.Tiyatro oyununu emniyet mensupları ve protokol üyeleri keyifle izledi. Günümüz Türkiye'sinde gülebilmenin her geçen gün zorlaşmasının vurgulandığı tiyatro oyunu hem güldürüyor hem de düşündürüyor.Tiyatro oyununun ardından Bir adım tiyatro ekibine plaket verildi. Tiyatro oyununun bilet satışlarından elde edilen gelirin Emniyet hizmetlerinde kullanılacağı belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER