Klasik Otomobiller Fethiye’den Geçti

Antalya klasik otomobil kulübü (AKOK) üyeleri Fethiye’de klasik otomobil tanıtımı gerçekleştirdi.2010 yılında kurulan ve 30 üyesi bulunan Antalya klasik otomobil kulübü üyeleri Fethiye ve Kaş gezisi gerçekleştirdi. Dernek başkanı Serkan...

Klasik Otomobiller Fethiye’den Geçti
Antalya klasik otomobil kulübü (AKOK) üyeleri Fethiye’de klasik otomobil tanıtımı gerçekleştirdi.

2010 yılında kurulan ve 30 üyesi bulunan Antalya klasik otomobil kulübü üyeleri Fethiye ve Kaş gezisi gerçekleştirdi. Dernek başkanı Serkan Uzel ve üyeleri klasik otomobilleri Fethiye’de de tanıttı. 1963 yılından 1976 yılına kadar değişik marka ve model otomobillerle Fethiye’ye gelen Antalya klasik otomobil kulübü üyeleri Koca Çalış plajındaki Jiva otelde kokteyl düzenledi. 8 ayrı otomobil Jiva oteldeki turistlerin yanı sıra yerli ve yabancılar tarafından da ilgiyle izlendi.

Klasik otomobil kültürünü yaymak amacıyla Akdeniz Bölgesi'nde doğa turları düzenlediklerini anlatan Kulüp Saymanı Özkan Ova, "Bu turu 30 üyemiz ile birlikte yapıyoruz. Klasik otomobil kültürünü yerleştirmeye çalışıyoruz. Fethiye’den ve Antalya’nın diğer ilçelerinden kulübe üye bekliyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48