Fethiye’de Ceviz Mevsimi Sona Erdi

Spor Toto 3. Lig'de teslim aldığı Fethiyespor’u 2. Lig ve PTT 1. Lig'e taşıyan teknik direktör Mustafa Ceviz, görevinden istifa ettiğini açıkladı.PTT 1. Lig'de 11 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 9 yenilgi alan Fethiyespor’da teknik direktör...

Fethiye’de Ceviz Mevsimi Sona Erdi

Spor Toto 3. Lig'de teslim aldığı Fethiyespor’u 2. Lig ve PTT 1. Lig'e taşıyan teknik direktör Mustafa Ceviz, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

PTT 1. Lig'de 11 maçta 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 9 yenilgi alan Fethiyespor’da teknik direktör Mustafa Ceviz, istifa etti. Fethiyespor’u Çarşamba günü oynayacağı Kahramanmaraşspor maçıyla birlikte kongreye kadar yardımcı antrenör Muammer Sürmeli’nin çalıştıracağı öğrenildi.

Kulüp tesislerinde bir basın toplantısı düzenleyen Mustafa Ceviz, istifasını yönetim kuruluna verdiğini belirterek, "Fethiyespor’un önünü açmak, değişik bir ortamda başarılı sonuç alan Fethiyespor’un sağlanması adına kulübün bu gidişatında değişimin şart olduğuna inandık. Başkaları konuştu diye bu görevi bırakmıyorum. Fethiyespor’un gelişim ve değişimi için görevimden ayrılıyorum” dedi.

Teknik Direktör Mustafa Ceviz, sözlerine şöyle devam etti: "Bu göreve teknik direktör olarak gelirken gerek Onursal Başkanımız Behçet Saatcı, gerekse Başkanımız İsmail Öztürk ve yönetim kurulu üyelerimiz nasıl davette bulunduysa şimdide karşılıklı fikirleri alarak görevi bıraktığını belirtip Fethiyespor’da futbolcu olarak ve Teknik direktör olarak 2 şampiyonluk yaşadım. Ben Fethiye’ye yerleştim. Halkla beraberim. Fethiyespor’un başarılı olmasını benden daha çok kimse isteyemez. Sonuçta bizim kulübümüzdür. Ayrılık zamanı bu günmüş. Fethiyespor’un başarılı olmasını yürekten istiyorum. Ekibimizden Muammer Sürmeli ve Alparslan Uysal göreve devam edecekler. Kongreye kadar görevi sürdürecekler. Biz transferi Fethiye şartları neyse ona göre yapmaya çalıştık. Yönetim kurulumuz bu konuda oldukça özveride bulundu” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 04:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48