Cankurtaranlar Sertifikalarını Aldı

Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından düzenlenen Cankurtaran Kursunda başarılı olan kursiyerlerin sertifikaları düzenlenen tören ile verildi.Havuz Cankurtaran Kursu’na toplam 30 kişi başvururken, kurs bitiminde kursiyerler sınava girdi....

Cankurtaranlar Sertifikalarını Aldı
Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından düzenlenen Cankurtaran Kursunda başarılı olan kursiyerlerin sertifikaları düzenlenen tören ile verildi.

Havuz Cankurtaran Kursu’na toplam 30 kişi başvururken, kurs bitiminde kursiyerler sınava girdi. 30 kursiyerden 29’u sertifika almaya hak kazandı. Kursiyerlerin sertifikaları Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kemal Özçelik tarafından verildi.

Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kemal Özçelik, “Muğla 11200 km’yi aşan deniz kıyısı ile Türkiye'nin uzun sahil şeridine sahip il. Esnaf ve halkımızın yararlanabilecekleri buna benzer kurslar düzenlemeye devam edeceğiz. Havuz Cankurtaran kursu sertifikası almak isteyenler Ula Esnaf ve Sanatkârlar Odası’na başvuru yaparak yeterli sayıya ulaşıldığı takdirde tekrar açmak istiyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48