Türk Eğitim-sen’den Başkan Tuna’ya Ziyaret

Türk Eğitim-Sen Mersin Şube Başkanı Tevabil Akıncı ve yönetim kurulu üyeleri, MHP’den yeniden Toroslar Belediye Başkan adaylığına seçilen Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’yı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde...

Türk Eğitim-sen’den Başkan Tuna’ya Ziyaret
Türk Eğitim-Sen Mersin Şube Başkanı Tevabil Akıncı ve yönetim kurulu üyeleri, MHP’den yeniden Toroslar Belediye Başkan adaylığına seçilen Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’yı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Başkan Tuna’nın eğitim camiası ile her zaman iç içe olduğunu ve bu davranışı ile kendisini takdir ettiklerini belirten Akıncı, Tuna’nın Toroslar’ın yanı sıra tüm ilçelere yaptığı yardımseverliği ile herkesin gönlünde taht kurduğunu söyledi. Akıncı, “Mersin’de hizmette önderlik yapan, Toroslar’ın yanı sıra tüm ilçelere imkanları ölçüsünde destek olan Belediye Başkanımız Sayın Hamit Tuna’ya Türk Eğitim-Sen Mersin Şubesi olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak ve tebrik etmek istedik. Kamuoyu kendine hizmet edeni her zaman baş tacı yapar. Hamit Tuna Toroslar’da, Toroslar adıyla özdeşleşti. Kendisine başarılarının devamını diliyoruz" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna ise, hizmet önceliklerinden birinin de eğitim olduğunu vurgulayarak, eğitim camiasıyla olan istişarelerinin artarak devam edeceğini söyledi. Tuna, “Eğitim ile ilgili bölgemiz ve bölge dışından gelen tüm talepleri imkanlarımız ölçüsünde çözmeye çalıştık ve yanlarında olduk. Bölgemizde 16 tane okul yerinin tahsisini yaptık. Eğitim vazgeçilmez unsurumuzdur. Bugüne kadar Türk Eğitim-Sen Mersin Şubesi ve tüm eğitim camiasıyla hep istişare içerisinde olduk. İnşallah yeniden belediye başkanlığına seçilmemiz halinde bu istişaremiz artarak devam edecektir” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48