Ak Parti'li Uzun: "ak Parti Güneşi Tüm Mersin'e Yayılacak"

AK Parti Mersin Milletvekili Ahmet Tevfik Uzun, 2014 yerel seçimlerinde Mersin’de mutlaka iktidar olmak istediklerini söyledi.Gülnar İlçe Teşkilatını ziyaretinde konuşan Uzun, "Yerel seçimlerde Mersin’de hedefimiz iktidar olmak. İnşallah...

Ak Parti'li Uzun:
AK Parti Mersin Milletvekili Ahmet Tevfik Uzun, 2014 yerel seçimlerinde Mersin’de mutlaka iktidar olmak istediklerini söyledi.

Gülnar İlçe Teşkilatını ziyaretinde konuşan Uzun, "Yerel seçimlerde Mersin’de hedefimiz iktidar olmak. İnşallah seçimle birlikte AK Parti güneşi Gülnar’dan doğup tüm Mersin'e yayılacak. Yıllardır doğru düzgün hizmet göremeyen Mersin’in AK belediyecilik anlayışına çok ihtiyacı var. Mersin'de hizmet ateşini yakmak için gün sayıyoruz" dedi.

Konuşmasında makam ve mevkilerin geçici olduğunu, AK Parti olgusunun kalıcı olacağını ve partiyi ileriye taşımak için teşkilat mensuplarının çıkar beklemeden özveriyle çalışması gerektiğine değinen Uzun, "Aramızdan arkadaşlarımızın aday adayı olabilir, meclis üyeliğine adaylığını koyabilir. Sonuçta Genel Merkezin vereceği karar bir kişi olacak ve o zaman tüm partililer o alternatifsiz bir şekilde o kişide birleşmeli, parti için çalışmalı. Aramıza nifak tohumları ekmeye çalışanlara izin vermeyin. Onları aranızdan dışlayın" diye konuştu.

AK Parti iktidarı süresince her zaman doğrunun ve adaletin yanında olduklarını, menfaat sağlayacak diye yanlışa doğru demediklerini belirten Uzun, şöyle devam etti; "Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın izinde her zaman doğruluk ve adaletten yana olduk. Eğer bir yanlış bize menfaat sağlayacaksa o yanlışı elimizin tersiyle iteriz. O doğruluk bize bir şeyler kaybettirecekse de kaybetmeye hazırız. Geçmişte hep çıkar gruplarının esiri olduk. Söz sahibi olamadık, ötelendik, dışlandık. Ama ilk defa kendimizi Türkiye olarak güçlü hissediyoruz. Özgüvenimizi kazanmaya başladık. Dünyada bir adaletsizlik gördüğümüz zaman yumruğumuzu masaya vurmaya başladık. Gerekirse her şeyimizi kaybederiz ama dik duruşumuzdan asla taviz vermeyiz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48