Turgutluspor’da 29 Ekim Coşkusu

Spor Toto 2.lig Beyaz Grupta mücadele eden Turgutluspor’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Türk bayrağıyla poz vererek Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını unutmadıklarını gösterdiler.Spor Toto 2.lig Beyaz Grupta...

Turgutluspor’da 29 Ekim Coşkusu
Spor Toto 2.lig Beyaz Grupta mücadele eden Turgutluspor’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Türk bayrağıyla poz vererek Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını unutmadıklarını gösterdiler.

Spor Toto 2.lig Beyaz Grupta mücadele eden Turgutluspor’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşandı. Cumhuriyet’in 90. yıl dönümünde antrenmanlarına ara vermeden devam eden kırmızı siyahlılar, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Türk ilbet bayrağıyla poz vererek Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını unutmadıklarını gösterdiler.

Turgutluspor Teknik Direktörü ve aynı zamanda bir eğitimci olan Burhanettin Basatemur konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “ Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının canları pahasına kurdukları bu Cumhuriyet’in birer bekçisi olarak tüm Türk halkının Cumhuriyet Bayramını kutluyoruz” diye konuştu.

Kırmızı siyahlı oyuncular ise tüm Turgutlu’nun ve Türkiye’nin Cumhuriyet Bayramını kutladıklarını belirttiler.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 19:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48