Salihli Şefkat Pınarı Derneği, Temsilcilik Açtı

Salihli Şefkat Pınarı Yardımlaşma ve Kültür Derneği Salihli’ye bağlı Poyrazdamları Beldesi’ne temsilcilik açtı.8 yıl önce kurulduklarını belirten Salihli Şefkat Pınarı Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı İslam Horzum, beldeye...

Salihli Şefkat Pınarı Derneği, Temsilcilik Açtı
Salihli Şefkat Pınarı Yardımlaşma ve Kültür Derneği Salihli’ye bağlı Poyrazdamları Beldesi’ne temsilcilik açtı.

8 yıl önce kurulduklarını belirten Salihli Şefkat Pınarı Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı İslam Horzum, beldeye temsilcilik açmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Açılışta dernek faaliyetleri hakkında bilgi veren başkan Horzum, “Derneğimiz adından da anlaşıldığı gibi ihtiyacı olan ailelere elimizden geldiği ölçüde yardım etmeye çalışıyoruz. Kurulduğumuz zamanlarda ilk etapta yardıma muhtaç ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve giysi yardımında bulunuyorduk halen de bulunmaya devam ediyoruz. Dernek olarak maddi durumu iyi olmayıp da dershaneye gidemeyen öğrencilere kurs düzenledik. İnşallah buna benzer faaliyetlerimizi Poyrazdamları’na açmış olduğumuz temsilciliğimizde de devam edeceğiz. İlk temsilciliğimiz. İnşallah halkımız sahip çıkar” dedi.

Salihli Şefkat Pınarı Yardımlaşma ve Kültür Derneği Poyrazdamları Belde Temsilcisi Mehmet Aydın’da temsilciliğin devam etmesi için var gücüyle çalışacaklarını ifade etti. Salihli Müftüsü Nurullah Sadıç’ın da katıldığı temsilcilik binası yapılan duanın ardından açıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48