Avukat Özdişçi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Manisa'nın Akhisar ilçesinde Avukat Adnan Özdişçi, AK Parti’den Alaşehir Belediye Başkan aday adaylığını düzenlediği bir toplantı ile kamuoyuna duyurdu.Geçtiğimiz yerel seçimde AK Partiden Alaşehir Belediye başkanlığını çok az bir...

Avukat Özdişçi Akhisar Belediye Başkan Aday Adayı Oldu
Manisa'nın Akhisar ilçesinde Avukat Adnan Özdişçi, AK Parti’den Alaşehir Belediye Başkan aday adaylığını düzenlediği bir toplantı ile kamuoyuna duyurdu.

Geçtiğimiz yerel seçimde AK Partiden Alaşehir Belediye başkanlığını çok az bir farkla kaybeden Avukat Adnan Özdişçi, AK Parti’den Alaşehir Belediye Başkan aday adayı oldu. Özdişçi, parti lokali önünde düzenlenen ve yaklaşık 500 kişinin katıldığı toplantıda aday adaylığını kamuoyuna açıkladı. AK Parti’nin ve kendisinin geçtiğimiz yerel seçimlerde çok az bir farkla kaybettiğini hatırlatan Özdişçi, “Biz geçen dönemde çok emek vermemize rağmen seçimi kaybettik ama çok önemli bir deneyim kazandık. Ve partimizin oy oranını yüzde 44’e çıkardık. Şimdi yeni bir süreç başlıyor. Bu süreçte elde ettiğimiz bu kazanımlarla ve birlik beraberliğimizle ipi göğüsleyeceğimize inanıyorum. Halkımızın gönlünde kim varsa o aday olsun. Bizim makamda, mevkide gözümüz yok. O makamlar ateştir. Binlerce yetimin hakkını hukukunu gözetmeniz şarttır. O makamın hakkını veremeyeceksem, yetimin, mazlumun hakkını gözetemeyeceksem Allah o makamları bize nasip etmesin” dedi.

"DİĞER ADAY ADAYLARI KARDEŞİMDİR"

Diğer aday adaylarının kendisinin bir kardeşi olduğunu ifade eden Özdişçi; “Diğer aday adaylarımız da benim kardeşlerimdir. Biz ayrılık yakışmaz. Onların da yolları açık olsun. Önceki yerel seçim aday adaylığı sürecinde o dönemki aday adaylarını kardeş olarak gördüm. Biz herkesle kardeşiz. Partili partisiz tüm halkımızı AK Parti’ye ve birlik beraberliğe davet ediyorum.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48