Atatürk Gençlik Merkezi Protokolü Ağırladı

Manisa Belediyesi’nin kente kazandırdığı projelerden bir tanesi olan Atatürk Gençlik Merkezi, Vali Abdurrahman Savaş, Milletvekili Selçuk Özdağ ve protokol üyelerine tanıtıldı.Manisa Valisi Abdurrahman Savaş, Adalet ve Kalkınma Partisi Manisa...

Atatürk Gençlik Merkezi Protokolü Ağırladı
Manisa Belediyesi’nin kente kazandırdığı projelerden bir tanesi olan Atatürk Gençlik Merkezi, Vali Abdurrahman Savaş, Milletvekili Selçuk Özdağ ve protokol üyelerine tanıtıldı.

Manisa Valisi Abdurrahman Savaş, Adalet ve Kalkınma Partisi Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, eşi Şeyda Ergün, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Yavuz Ekrem Arslan, İl Emniyet Müdürü Yunus Çetin ve Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy, Manisa Belediyesi’nin 24 Mart 2013 tarihinde hizmete açtığı Atatürk Gençlik Merkezi’ni gezdi. Merkez Sorumlusu Duygu Özkal, protokol üyelerine merkezi gezdirerek, merkez, verilen kurslar ile MABEM hakkında bilgiler verdi. Belediye Başkanı Cengiz Ergün de, Atatürk Gençlik Merkezi hakkında konuklarına bilgiler verdi.

Merkezin bilgisayar sınıflarını ve diğer birimlerini de gezen protokol üyeleri, böylesine güzide bir merkezi Manisa’ya kazandırdığı için Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü tebrik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48