Akhisar Anadolu Öğretmen Lisesinden Belediye’ye Teşekkür

Akhisar’da okullar bölgesinde bulunan Anadolu Öğretmen Lisesi yöneticileri, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret ederek teşekkür etti. Başkan Hızlı’ya teşekkür plaketi takdim eden Okul Aile Birliği,...

Akhisar Anadolu Öğretmen Lisesinden Belediye’ye Teşekkür
Akhisar’da okullar bölgesinde bulunan Anadolu Öğretmen Lisesi yöneticileri, desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret ederek teşekkür etti. Başkan Hızlı’ya teşekkür plaketi takdim eden Okul Aile Birliği, eğitim kurumlarına Belediye’den ciddi bir destek geldiğini dile getirdi.

Anadolu Öğretmen Lisesi Okul Müdürü Kenan Dalardıç, Okul Aile Birliği Başkanı Pervin Çınar, yönetim kurulu üyeleri Nuray Taşkent ve Şerife Eygül ziyarete katıldı. Eğitim kurumlarımıza belediyemizin bütçesi imkan verdikçe desteklerinin süreceklerine dikkat çeken Başkan Hızlı, Okul aile birliği ve okul müdürüne başarılı bir eğitim-öğretim süreci geçirmeleri temennisinde bulundu.

Yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı ve başarılı olması temennisinde bulunan Başkan Hızlı; “Türkiye nüfusunun büyük bölümü gençlerden oluşuyor. Birçok batılı ülkenin gıpta ile baktığı genç bir nüfusa sahibiz. Bu milletçe menfaatimize bir durum, fakat bu genç nüfus eğitimli, kültürlü ve kalifiye değilse hiçbir önem ifade etmez. Onun için Akhisar Belediyesi olarak, eğitim düzeyi yüksek, donanımlı nesiller yetişmesi ve buna paralel olarak ülkemizin kalkınması için hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER