Tutlu: “biz Andımızı Okumaya Devam Edeceğiz”

Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Göksel Oğuz Tutlu, açıklanan demokratikleşme paketine ilişkin, “Varlığını Türk’ün varlığına armağan eden Türk milliyetçileri, bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de andımızı daha gür bir...

Tutlu: “biz Andımızı Okumaya Devam Edeceğiz”
Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Göksel Oğuz Tutlu, açıklanan demokratikleşme paketine ilişkin, “Varlığını Türk’ün varlığına armağan eden Türk milliyetçileri, bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de andımızı daha gür bir sesle okumaya devam edecektir” dedi.

Demokratikleşme paketi içinde yer alan andımızın kaldırılmasını yaptığı yazılı açıklamada değerlendiren Malatya Ülkü Ocakları İl Başkanı Tutlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘demokratikleşme paketi’ adı altında açıkladığı maddelerden birisi de ‘Andımızın’ kaldırılması olduğunu hatırlatıp, bunun bölücü terör örgütünün dayatması olduğunu iddia etti.

“Andımızın kaldırılmasından rahatsızlık duymayan tek kesim, Türk düşmanları olmuştur” iddiasında bulunan Tutlu, şunları söyledi:

“Türk milletinin malı ve canıyla bedelini ödeyerek aldığı bu toprakların hâkimiyet tapusu, AK Parti tarafından altın tepsi içerisinde Türk düşmanlarına sunulmaktadır. Varlığını Türk’ün varlığına armağan eden Türk milliyetçileri, bugüne kadar olduğu gibi, bundan böyle de andımızı daha gür bir sesle okumaya devam edecektir.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48