Gazeteci Cahit Özyiğit’in Mutlu Günü

Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Cahit Özyiğit, düzenlenen düğün töreninde Tansu Yılmaz ile hayatını birleştirdi.Özçağrı Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün Mevlid-i Şerifin okunması ve dua yapılması...

Gazeteci Cahit Özyiğit’in Mutlu Günü
Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Cahit Özyiğit, düzenlenen düğün töreninde Tansu Yılmaz ile hayatını birleştirdi.

Özçağrı Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün Mevlid-i Şerifin okunması ve dua yapılması ile başlarken, Cahit Özyiğit ile Tansu Özyiğit’in nikahını Belediye başkanı Ahmet Çakır kıydı. Genç çiftin şahitliklerini ise Belediye Başkan Yardımcısı ve Yeni Malatyaspor Başkanı Ertan Mumcu, Malatya Belediyesi Kültür A.Ş. Genel Müdürü Murat Nalçacı ve Malatya Gazeteciler Cemiyeti 2. Başkanı Kemal Deniz yaptı. Nikah sonrasında Çakır, nikah cüzdanını genç çifte birden teslim ederek, Başbakan Erdoğan’ın 3 çocuk nasihatini hatırlattı.

Kalabalık bir topluluğun katıldığı düğün töreninde basın mensupları da genç çiftti mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48