Durmuş Yıldırım, Ak Parti’den Darende İçin Aday Adayı Oldu

Malatya’nın Darende ilçesinde esnaflık yapan Durmuş Yıldırım, AK Parti’den Darende Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı.AK Parti ilçe binasında düzenlenen törende konuşan Yıldırım, “Darende’mizi daha yaşanabilir...

Durmuş Yıldırım, Ak Parti’den Darende İçin Aday Adayı Oldu
Malatya’nın Darende ilçesinde esnaflık yapan Durmuş Yıldırım, AK Parti’den Darende Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladı.

AK Parti ilçe binasında düzenlenen törende konuşan Yıldırım, “Darende’mizi daha yaşanabilir bir kent haline getirmek, gelecek nesillere daha güzel modern bir Darende bırakabilmek için bu kutsal göreve talip oldum. Projelerimizden başlıcaları; ekonomi ve ticaretin geliştirilmesi, kentsel altyapı, kentsel dönüşüm, konut edindirme, çevre ve mezarlıkların düzenlenmesi, ağaçlandırma park ve yeşil alanlar oluşturma, gençlerimiz için yeni spor ve sosyal tesisler. Mazeret değil çözüm üreteceğiz” dedi.

Başvuru dosyasını teslim alan AK Parti Darende İlçe Başkanı Süleyman Şimşek ise “Aday adaylığı başvuru sürecinin daralması sebebiyle bu günlerde başvurularda yoğunluk bekliyoruz. Durmuş Bey’in başvurusunun da şahsı ve ilçemiz adına hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48