Ünlü Şarkıcı Zara 20 Bin Kişiyi Coşturdu

Bolu’da ‘Marka Şehir Bolu ve Uluslararası Köroğlu Festivali’nin son gününde sahne alan ünlü şarkıcı Zara, 20 bin kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.Bolu Belediyesi ile Abant İzzet Baysal Üniversitesi işbirliğinde düzenlenen ve üç...

Ünlü Şarkıcı Zara 20 Bin Kişiyi Coşturdu

Bolu’da ‘Marka Şehir Bolu ve Uluslararası Köroğlu Festivali’nin son gününde sahne alan ünlü şarkıcı Zara, 20 bin kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.

Bolu Belediyesi ile Abant İzzet Baysal Üniversitesi işbirliğinde düzenlenen ve üç gündür devam eden ‘Marka Şehir Bolu ve Uluslararası Köroğlu Festivali’nin son gününde Zara sahne aldı. Belediye Meydanı’nda gerçekleşen konseri Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile Almanya’dan gelen milletvekilleri ön sıralarda izledi. Uzun havadan türküye, halaylardan oyun havalarına kadar birçok parça seslendiren ünlü sanatçıyı 20 bin kişi dinledi. Sık sık hayranlarıyla şarkı söyleyen Zara, sıcak tavırlarıyla herkesin beğenisini kazandı.

Konser sırasında engelli olan Yasin isimli bir genç sahneye çıkarak Zara’nın yanına gitti. Ünlü sanatçı Yasin’e, “Üşündün mü? Konseri bitirelim mi?” diye sordu. “Hayır” yanıtı alan Zara, “Yarın okul yok?” diyerek bir soru daha sordu. Koltuk değneğiyle sahneye çıkan Yasin’in, “Var ama ben kalkarım, siz devam edin” demesi üzerine şarkıcı Zara, “Ben nasıl sevmemeyim sizi. Okul yok mu diyorum, erken kalkarım diyor. Sizleri seviyorum” diyerek 29 Cumhuriyet Bayramını kutladı.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın şarkıcı Zara’ya çiçek ve Köroğlu heykeli hediye etmesiyle konser sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2016, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner39

banner48